Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi

 
Öğrencilerimize...

2013-2014 Güz (TDİ101- YDİ101-YDİ102) UZEM Mazeret Sınavları

2013-14 Güz Dönem Sonu Sınav Programı

HALKLA İLİŞKİLER MODELLERİ DERSİ HAKKINDA

2013-14 Güz Mazeret Sınav Programı

2013-2014 Güz Yarıyılı TDİ-I ile YDİ-101 ve 201( İng.) Uzaktan Eğitim Derslerinin Ara Sınav Programı

28-29 Ekim 2013 Cumhuriyet Bayramı Tatilinin Öğrenciler için 1,5 günden 2 (iki) Güne Çıkarılması Hakkında

Tüm duyurular


79 Yıllık Bir Serüveni Hatırlamak

Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkının Tanınmasının 79. yıldönümü dolayısıyla, İletişim Fakültesi’nde düzenlenecek etkinlikte, “Bir Seçim Arifesinde” kadınların siyasi yaşama katılma, seçme ve seçilme haklarını kullanma deneyimleri konuşulacak. İş ve Meslek Kadınları Birliği (Soroptimist Klüpleri) işbirliği ile düzenlenecek etkinlikte, bir dönem Hazine Müsteşarlığı ve Devlet Bakanlığı da yapmış olan Ayfer Yılmaz, Gazi Mahallesi Muhtarı Müge Aslan ve Emek Soroptimist Klübü Kurucu Başkanı Prof. Dr. Berrin Yurdadoğ konuşmacı olacak. Moderatörlüğünü Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdülrezak Altun’un yapacağı etkinlik 6 Aralık 2013 Cuma günü saat 11.00’de Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesindeki Ahmet Taner Kışlalı Sanatevinde gerçekleştirilecek.

Dikkat! Okulda Trans Var

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde faaliyet göstermekte olan Alternatif Medya Araştırma Topluluğu, 28 Kasım Perşembe günü 17:30'da İletişim Fakültesi M.T.Ö. Sinema Salonu'nda "Dikkat! Okulda Trans Var" belgeseli gösterimi düzenliyor. Gösterimin ardından belgeselin yönetmeni ve Trans Danışma Merkezi Derneği (T-Der) Kurucu Üyesi Barış Güngör Sulu ile söyleşi yapılacak.

Araştırma Görevlisi Değerlendirme Sonuçları

20/11/2013 tarihinde yapılan Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Fotoğrafçılık ve Grafik Anabilim Dalı ile Gazetecilik Bölümü Genel Gazetecilik Anabilim Dalı araştırma görevlisi Giriş Sınavı ve Değerlendirme sonuçları ektedir.

İlefoto katılımcılarını bekliyor


Haberler

ilef tanıtım filmi
radyoilef Canli Yayin
ilef Fotograf Galerileri
Gorünüm


© Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi
Anasayfa | İletişim
ilef © 1996-2011 ilef Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi. Tüm hakları saklıdır. | Fakülte iletişim bilgileri